Blog - pościelone.pl

Jak prać pościel 3D?

Data dodania: 04/09/2018

Pościel 3D jest ostatnio "hitem sypialni". Zachwyca kolorami, efektem trójwymiarowości, który pozwala na chwilę zapomnieć się i zanurzyć na przykład w klimatach rajskiej plaży, paryskiej uliczki, kwiatowego ogrodu lub spojrzeć w oczy wielkiego dzikiego kota albo biegnącego po łące białego ogiera... Można też dzięki niej unieść się w przestworza balonem, surfować na desce, pojeździć na nartach albo przenieść się na stadion piłkarski. Wszystko, co tylko podpowie nam wyobraźnia.
Nadruki 3D spotykane są już dość powszechnie na koszulkach czy bluzach, teraz swoje triumfy święci na pościeli. poszewki na kołdry i poduszki z efektem 3D można kupić w formie gotowej lub samodzielnie zamówić wybrany nadruk.

Czytaj dalej »

Przywitaj wiosnę w swoim wnętrzu! Pomysły na aranżację sypialni

Data dodania: 03/19/2018

Wszyscy czekaliśmy na nią z niecierpliwością… Upragniona wiosna już wkrótce pojawi się za naszymi oknami (a może dotarła już do Ciebie?). Szybciutko więc rozglądamy się za dekoracjami i przedmiotami do sypialni, które zagwarantują nam wspaniały, beztroski, wiosenny nastrój każdego dnia. Nowa pościel w najmodniejsze wzory, plakat z optymistycznym napisem, świece pachnące kwitnącymi kwiatami… i wiele, wiele więcej. Sprawdź nasze sprawdzone pomysły na to, jak wprowadzić wiosnę do wnętrza!

 

Czytaj dalej »

Pupil w pościeli? Tak, czy nie?

Data dodania: 11/22/2017

Pies w łóżku? Mały słodziak buszujący w kołderce? Czy dzielenie łóżka z psem lub kotem to dobry pomysł? Słodkie zdjęcia zwierzaków w pościeli wskazują, że wielu z nas śpi ze swoimi pupilami ;-), ale oczywiście nie każdy pupil jest równie słodki lub odpowiednio mały, aby było mu z nami i nam z nim wygodnie w jednym łóżku!

Czytaj dalej »

Pościel młodzieżowa w Poscielone.pl

Data dodania: 08/14/2017

Koniecznie sprawdź, jakie są największe hity i wzory - pościel młodzieżowa.

 

Czytaj dalej »

Pościel 3D dla dzieci

Data dodania: 05/15/2017

Świat dzieci rządzi się własnymi prawami. Jest barwny, radosny, pełen bajkowych postaci. Właśnie dlatego tak ważna jest idealna aranżacja pokoju dziecięcego. Zwracamy uwagę na kolor ścian, meble, drobne dekoracje, ale powinniśmy przyjrzeć się także pościeli. 

Czytaj dalej »

Pościel 3D! Trendy pościelowe na 2017

Data dodania: 02/24/2017

„Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz” – głosi stare powiedzenie. A na pościeli z trójwymiarowym nadrukiem sny będziesz mieć zaiste kolorowe! Koniecznie sprawdź, jakie są największe hity tego roku. 

Czytaj dalej »